Niedzielne atrakcje podczas 4. weekendu Kulturalnego Starego Rynku

Autor: A. Karczewska fot. archiwum redakcji
REKLAMA

Trwa czwarty weekend w ramach cyklu Kulturalny Stary Rynek. W niedzielę na poznaniaków i turystów czeka moc atrakcji od rana do wieczora.

Dzień rozpocznie się od atrakcji dla małych i dużych. O godzinie 10:00 na Dziedzińcu Urzędu Miasta Teatr Fuzja zaprosi na spektakl familjny "Elmer - słoń w kratkę". To świetna zabawa dla dzieci i dorosłych.

O godzinie 11:00 rozpocznie się tradycyjny niedzielny Salon Sąsiedzki, który w tym roku odbywa się w Dragon Social Club. O tej godzinie rozpocznie się Muscoyoga, czyli połączenie muzyki, tańca i jogi. Z kolei o godzinie 15:00 w tym samym miejscu odbędzie się koncert grupy VYSPA.

To nie koniec muzycznych doznań. Między 17:00 a 18:00 na Dziedzińcu Urzędu Miasta odbywać się będzie koncert Sił Specjalnych.

Weekend zakończy Swingująca Starówka, czyli potańcówka na Dziedzińcu Urzędu Miasta Poznania. Muzyczną część zapewni Donna Brown & Dixie Company.

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną w kraju, teren a którym odbywa się Wydarzenie otwierany jest 30 min przed rozpoczęciem Wydarzenia i zamykany po wejściu uczestników na teren określonej liczby osób:

Zajęcia rekreacyjne - 9 osób,
Spektakl teatralny - do 150 osób
Koncert - do 150 osób
Imprezy plenerowe - do 150 osób

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Organizatorem głównym cyklu jest Estrada Poznańska i Miasto Poznań.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA