Koncert Sanah już dziś w Parku Starego Browaru

Autor: Codzienny Poznań AK fot. archiwum/Stary Browar
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Już dziś w Parku Starego Browaru odbędzie się koncert Sanah, utalentowanej wokalistki, która podbija serca coraz większej liczby odbiorców. Koncert odbędzie się w ramach cyklu Letnie Brzmienia.

Muzyczne doznania w malowniczej parkowej scenerii to jedna z tegorocznych propozycji Starego Browaru w czasie wakacji letnich. Co tydzień w weekendy można zobaczyć i posłuchać na żywo topowych polskich artystów i zespoły.

Już dziś na scenie zaprezentuje się Sanah, młoda polska wokalistka, która reprezentuje nurt tzw. quality pop. Została zauważona dzięki swojemu kanałowi YouTube, w którym publikowała własne kompozycje. Zyskuje coraz większą popularność zarówno wśród młodzieży jak i dojrzałej publiki.

Koncert rozpocznie się o godzinie 17:00. Bilety w cenie 59 złotych są jeszcze dostępne online. Bilety będzie można zakupić jeszcze w Punkcie Sprzedaży Biletów, znajdującym się przy wejściu. Wstęp na teren Imprezy znajduje się na skrzyżowaniu ulic Ratajczaka i Ogrodowej. Bramy otwarte zostaną o g. 16:15.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA