Lotto Plaża Wolności Poznań 2020 - w sobotę pierwsze mecze

Autor: A. Karczewska fot. M. Sita
REKLAMA

Pierwszy weekend tegorocznej edycji zawodów Lotto Plaża Wolności Poznań rozpocznie się już jutro. Nad Jeziorem Rusałka będzie można spodziewać się prawdziwych siatkarskich emocji.

To już 12. edycja Lotto Plaży Wolności Poznań. Pierwotnie impreza - z uwagi na pandemię koronawirusa - miała zostać odwołana, jednak ostatecznie udało się zorganizować turniej przy zachowaniu dodatkowych środków ostrożności.

Turniej został podzielony na dwa etapy, z czego pierwszy rozpocznie się w sobotę, 22 sierpnia, nad Jeziorem Rusałka. W sobotę odbędzie się tam turniej młodzieżowy, w którym wezmą udział zawodnicy do 18. roku życia. Jest to jeden z elementów "Akcji Lato" organizowanej przez Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji. Do rywalizacji staną drużyny z całej Wielkopolski.

Także w sobotę chętni będą mogli wziąć udział w otwartych treningach.

Z kolei w niedzielę, także nad Rusałką, odbędzie się turniej par mieszanych. Do rywalizacji staną chętni z różnych polskich miast.

Kolejna, druga odsłona tegorocznej Lotto Plaży Wolności odbędzie się w pierwszym tygodniu września, kiedy to zaplanowane są turnieje żeński i męski, a także Turniej Gwiazd Lotto Plaży Wolności Poznań 2020.

Wstęp na wszystkie zawody jest bezpłatny. Szczeółowy harmonogram jest dostępny online.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA