Jakie tajemnice skrywa Stary Browar?

Autor: A. Karczewska fot. redakcja
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Niby znany, ale jednak pełen tajemnic - Stary Browar przez całe wakacje odsłania przed poznaniakami i turystami swoje zakamarki. W ramach spacerów z przewodnikami można odkryć miejsca, które na co dzień nie są dostępne dla klientów, a także spojrzeć z innej perspektywy na te, które wielokrotnie mija się podczas wizyty w centrum.

Oprowadzania z przewodnikiem to tegoroczna nowość, a zarazem atrakcja w ramach Lata w Parku, czyli letniego cyklu Starego Browaru. To gratka zarówno dla poznaniaków jak i turystów, dla małych i dużych, dla stałych bywalców i tych, którzy bywają tam rzadziej - wszyscy mogą skorzystać z nietypowej wycieczki.

Podczas spaceru wykwalifikowani miejscy przewodnicy Paulina Radkowska i Stanisław Kandulski pokazują miejsca dotąd wielu nieznane, a także te, które mija się podczas wizyty w centrum, ale… „się mija”. Pokażą dobrze znane miejsca z innej perspektywy, opiszą historię tego miejsca i zaproszą do zajrzenia w zakamarki budynku.

Oprowadzania odbywają się przez cały lipiec i sierpień, w każdą sobotę o godzinie 10:00 i 12:00.  Udział jest bezpłatny, jednak obowiązują zapisy w punkcie informacyjnym w Pasażu lub telefonicznie pod numerem: 61 667 1400.

Liczba miejsc ograniczona.

W czasie spaceru z przewodnikiem wewnątrz obiektu obowiązuje nakaz zakrywania nosa i ust, prosimy też o zachowanie bezpiecznego dystansu od innych zwiedzających i klientów.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA