Ogólnopolski Zlot Czerwonych Samochodów już w sobotę w Poznaniu!

Autor: A. Karczewska fot. H. Dymalski
REKLAMA

Ponad 80 wozów strażackich z całej Polski, pokazy akcji ratunkowych i gaszenie ognia zabytkową gaśnicą to tylko część atrakcji III Ogólnopolskiego Zlotu Czerwonych Samochodów, który odbędzie się w najbliższą sobotę.

To wydarzenie, któe z każdą kolejną edycją przykuwa uwagę coraz większego grona widzów. Organizowane jest przez OSP Poznań Głuszyna przy współpracy z Grupą MTP. To właśnie Targi będą w tym roku miejscem wyjątkowego zlotu.

Już w najbliższą sobotę do Poznania przyjedzie ponad 80 wozów strażackich jednostek OSP z całej Polski. Zostaną zaprezentowane wraz z wyposażeniem.

W programie wydarzenia znalazły się także m.in. pokazy akcji ratunkowych i gaszenie ognia zabytkową sikawką. Nie zabraknie także dziecięcych drużyn pożarniczych.

Dla najmłodszych przygotowano szereg konkursów, a dla nieco starszych instruktaż udzielania pierwszej pomocy i gaszenia gorącego oleju.

Znalazł się także wątek historyczny - dostępna będzie kolekcja Izby Tradycji Pożarniczej. Pojawią się także ekspozycje od firm z branży pożarniczej.

Wydarzenie będzie sie odbywać z zachowaniem reżimu sanitarnego. Udział jest bezpłatny, jednak z uwagi na sytuację epidemiologiczną i obowiązujące przepisy, konieczna jest wcześniejsza rejestracja.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA