Dla ciała i duszy, czyli joga w parku

Autor: A. Karczewska fot. Stary Browar
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Odprężenie, relaks, poprawa krążenia, dotlenienie organizmu to tylko niektóre z dobrodziejstw i pozytywnych cech, jakie przypisuje się jodze. O tym, czy to prawda można przekonać się podczas zajęć, najlepiej tych organizowanych na świeżym powietrzu - takich,  jak te w Parku Starego Browaru.

Regularne ćwiczenia jogi polecane są ludziom w różnym wieku i o różnym stopniu sprawności fizycznej. Powszechnie uznaje się, że joga dobrze wpływa zarówno na umysł jak i na ciało człowieka. Pozwala na zrelaksowanie się i „oczyszczenie umysłu” poprzez wyciszenie, a także na odprężenie, zlikwidowanie napięcia mięśniowego i nerwowego, redukcję stresu, poprawę krążenia, poprawę przemiany materii czy dotlenienie organizmu poprzez poprawę oddychania.

Już po raz kolejny Stary Browar organizuje letni cykl bezpłatnych zajęć jogi, który w każdym sezonie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród kobiet i mężczyzn w różnym wieku. Jedni przychodzą regularni, inni dołączają w kolejnych tygodniach. Zajęcia przeznaczone są dla osób, które mają już doświadczenie z jogą i dla tych, którzy jeszcze nigdy nie mieli z nią styczności.

Każde ćwiczenie jest wyjaśniane i pokazywane przez instruktorki, które wskazują także na ewentualne błędy.

Zajęcia są bezpłatne i odbywają się na świeżym powietrzu - w Parku Starego Browaru, w każdy wtorek do końca sierpnia o godzinie 18:00.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA