Kilkadziesiąt nowych przypadków koronawirusa w Wielkopolsce, z powodu COVID-19 zmarła kolejna osoba

Autor: Codzienny Poznań AK
REKLAMA

W piątkowym raporcie Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 809 nowych i potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce. W Wielkopolsce odnotowano 48 z nich. Przekazano także informację o śmierci z powodu Covid-19 mężczyzny hospitalizowanego w poznańskim szpitalu.

Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu nie przekazał jeszcze szczegółów dotyczących zakażeń. Gdy taka informacja się pojawi, artykuł zostanie zaktualizowany.

AKTUALIZACJA (10:38):

Jak informuje WUW, w szpitalu jednoimiennym przy ul. Szwajcarskiej w Poznaniu z powodu Covid-19 zmarł 78-letni mężczyzna, mieszkaniec Konina.

W Wielkopolsce do tej pory odnotowano 4276 przypadków zakażeń koronawirusem, w tym 203 osoby zmarły, a 2830 wyzdrowiały.

W związku z aktualizacją przez WSSE w Poznaniu danych dotyczących potwierdzonych zakażeń u mieszkańców Wielkopolski wprowadzono 2 zmiany korygujące: usunięto 2 przypadki dotyczące 74-letniej kobiety i 29-letniego mężczyzny z powiatu kępińskiego (pozycje 28, 29 raportu z 31 lipca br.) z uwagi na ich zdublowanie we wcześniejszych raportach.

Nowe zakażenia:

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA