Poznań Hip-Hop Festival 2020 już jutro nad Jeziorem Maltańskim

Autor: Codzienny Poznań AK fot. Hip-Hop Festival fb
REKLAMA

W najbliższy piątek pierwsze od czasu wybuchu epidemii koronawirusa w Polsce duże wydarzenie kulturalne przy Torze Regatowym nad Jeziorem Maltańskim w Poznaniu. Będzie to trzecia edycja Poznań Hip-Hop Festivalu. Kto zaprezentuje się na scenie przed poznańską publicznością?

Już po raz trzeci fani hip-hopu spotkają się na Poznań Hip-Hop Festival. Tegoroczna edycja odbędzie się w piątek, 7 sierpnia. Po raz kolejny główną gwiazdą imprezy będzie poznański raper Paluch. Oprócz niego na scenie zaprezentują się również tacy wykonawcy jak: KęKę, Kizo, Jeden, Gedziula, Trill Pem, Sarius i Tymek.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:00, a na uczestników czekać będzie prawie 7 godzin zabawy. Dostępne są jeszcze bilety z ostatniej udostępnionej puli, czyli tych w cenie 119 złotych. Istnieje także możliwość zakupu wejściówki w dniu festiwalu przy wejściu, w cenie 120 złotych.

Scena stanie w okolicy mety Toru Regatowego na Jeziorze Maltańskim.

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną, wprowadzono dodatkowe zasady uczestnictwa w imprezie. Każdy uczestnik zobowiązany jest do złożenia wypełnionego i podpisanego oświadczenia o swoim stanie zdrowia. Dodatkowo, wszyscy będą mieć mierzoną temperaturę ciała.

Na terenie imprezy dostępne będą płyny do dezynfekcji, a uczestnicy proszeni są o korzystanie z nich w miarę możliwości jak najczęściej.

Każdy uczestnik festiwalu obowiązkowo posiadać musi materiały zakrywające usta i nos. Maseczkę można ściągnąć przy utrzymaniu przynajmniej dwóch metrów odstępu od innych uczestników imprezy. Przepis ten nie dotyczy osób wspólnie mieszkających oraz opiekunów osób niepełnoletnich lub niepełnosprawnych.Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA