Arystokrata, pracownik sztuki i złodziej w jednym, czyli akcja i śmiech w kinie plenerowym w ramach Lata w Parku

Autor: A. Karczewska fot. Stary Browar
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Duży ekran, hit kinowy, natura wokół i niebo nad głową - to wszystko po raz kolejny czeka na tych, którzy zdecydują się na uczestnictwo w kolejnym seansie w ramach cyklu kina plenerowego organizowanego w Parku Starego Browaru. Dzisiejszy repertuar zapewni śmiech i akcję.

To już kolejna odsłona kina plenerowego w Parku Starego Browaru. Widzowie mogą oglądać filmowe klasyki na dużym ekranie. Seanse odbywają się przez całe wakacje letnie w każdą środę, o godzinie 21:00.

W tym tygodniu organizatorzy zapraszają do wspólnego oglądania komedii z 2015 roku „Bezwstydny Mortdecai” w reżyserii Davida Koeppa. To historia brytyjskiego arystokraty, który jest pracownikiem galerii sztuki i… złodziejem. Jego celem jest kradzież obrazu skrywającego cenne informacje. Czy mu się to uda?

Początek seansu o godzinie 21:00 w Parku Starego Browaru.

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną, widzowie proszeni są o zakrywanie nosa i ust w strefie kinowej do czasu zajęcia swojego miejsca oraz podczas opuszczania strefy po seansie. W czasie wyświetlania filmu należy ograniczyć opuszczanie swojego miejsca. Należy także zachować 2-metrowy dystans między uczestnikami wydarzenia.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA