Dla odprężenia, oddechu, krążenia i mięśni - kolejna joga w parku Starego Browaru już dziś

Autor: A. Karczewska fot. Stary Browar
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Odprężenie, relaks, poprawa pracy mięśni i stawów, a także krążenia i prawidłowego oddechu - to tylko część zalet przypisywanych jodze. Szczególnie dobrze jest wykonywać ją na świeżym powietrzu, a gdy dołączy do tego atrakcyjna sceneria, np. zieleni i architektury, doznania są jeszcze bardziej atrakcyjne. Już dziś kolejna okazja, by się o tym przekonać.

Stary Browar zaprasza na kolejne spotkanie w ramach tegorocznego cyklu Jogi w Parku Starego Browaru. Co wtorek, o godzinie 18:00 pod okiem instruktorów można odbyć bezpłatny trening.

Zajęcia co roku cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony poznaniaków. To dobre rozwiązanie zarówno dla tych, którzy ćwiczą regularnie, jak i tych, którzy dopiero chcieliby rozpocząć swoją przygodę z jogą. Wszystkie ćwiczenia i figury są pokazywane i wyjaśniane przez instruktorki.

Wśród uczestników znajdują się zarówno grupy znajomych czy rodziny, jak i osoby, które na co dzień nie mają partnera do ćwiczeń, a brakuje im motywacji do samodzielnego treningu.

Już dziś kolejna okazja do spotkania z jogą. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Uczestnicy proszeni są o założenie ubrań, które nie będą krępować ruchów podczas wykonywania ćwiczeń, a także zabranie własnych mat. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną, proszeni są także o zachowanie dystansu społecznego od pozostałych.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA