Gmina Mosina z aplikacją turystyczną obejmującą m.in. wędrówki po Wielkopolskim Parku Narodowym

Autor: Kurier PAP fot. pixabay/poglądowa
REKLAMA

W dobie cyfryzacji nie każdy lubi chodzić z papierowym informatorem turystycznym czy mapą, dlatego podpoznańska gmina Mosina dołączyłą do aplikacji Smart Tour, co jest ciekawą opcją zarówno dla mieszkańców jak i turystów.

"Znajdziecie w niej najważniejsze atrakcje turystyczne Gminy Mosina. Podążajcie ścieżkami tematycznymi i odkrywajcie piękno okolic. Przygotowaliśmy dla Was kilka tras np. Centrum Mosiny, Ścieżka sakralna czy wędrówka po Wielkopolskim Parku Narodowym"
- informuje samorząd
 

Aplikacja używa sensora GPS, należy włączyć lokalizację w telefonie. Kiedy ścieżka jest aktywna i zbliżamy się do danego miejsca, na ekranie wyświetlają się informacje i zdjęcia związane z obiektem. Aplikacja jest bezpłatna, dostępna na urządzenia z systemem Android w sklepie Google Play.
 
Jak zapowiada mosiński ratusz, w najbliższym czasie zostanie rozszerzona o język angielski i niemiecki, a także lektora. "Rozbudujemy ją o kolejne, znane i mniej znane miejsca i ciekawostki z terenu gminy. Aplikacja cały czas jest udoskonalana" - zapewnia samorząd.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA