PSŻ Poznań rozpoczyna sezon

Autor: A. Karczewska fot. archiwum redakcji
REKLAMA

Już w niedzielę PSŻ Poznań rozpocznie tegoroczny sezon 2. Ligi Żużlowej. Na stadionie na poznańskim Golęcinie zmierzy się z niemieckim beniaminkiem rozgrywek - MSC Wölfe Wittstock.

Po dobrym ubiegłorocznym sezonie, kibice Poznańskich Skorpionów mają nadzieję na jeszcze lepszy wynik w tym roku. Baza kibiców tego sportu z dużymi poznańskimi tradycjami jest coraz większa, a podczas ubiegłorocznych rozgrywek na trybunach można było zobaczyć wielu najmłodszych fanów.

W tym roku, z uwagi na pandemię koronawirusa, także branża sportowa mocno ucierpiała - liczba miejsc na trybunach jest zmniejszona po wprowadzeniu obostrzeń sanitarnych. Pandemia utrudniała równiez przygotowania do sezonu zawodników. Ostatecznie, wszyscy liczą jednak na to, że wszelkie przeciwności zostaną wynagrodzone wynikiem i wysokim miejscem w tabeli.

Przed spotkaniem wszyscy zawodnicy PSŻ przeszli testy na obecność koronawirusa, by mieć pewność, że są zdrowi i nie zarażą swoich kolegów z drużyny.

Tegoroczna inauguracja sezonu w stolicy Wielkopolski będzie nieco międzynarodowa. Pierwszym rywalem Skorpionów będzie niemiecki beniaminek rozgrywek - MSC Wölfe Wittstock. Oznacza to, że Skorpiony spotkają się z Wilkami. Spotkanie zapowiada się emocjonująco.

Do sprzedaży trafiło jedynie 1200 biletów na mecz. Część nadal jest dostępna w sprzedaży online. Kasa biletowa w dniu meczu będzie nieczynna z uwagi na pandemię - sprzedaż odbywa się wyłącznie drogą internetową.

Początek pierwszego biegu o 11:45.

Bilety na wszystkie mecze są już dostępne są w cenie 29 PLN (bez podziału na bilety ulgowe i normalne) na stronie internetowej oraz za pośrednictwem darmowej mobilnej aplikacji "BILETY PSŻ POZNAŃ", dostępnej na Sklep Play i App Store.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA