Trzecia edycja Festiwalu na Wolnym Powietrzu

Autor: A. Karczewska fot. materiały prasowe
REKLAMA

Rozpoczyna się trzecia edycja festiwalu teatralnego Na Wolnym Powietrzu, który będzie się odbywać na terenie Poznania, Murowanej Gośliny i Koziegłów. Każdy z teatrów, którego artyści zaprezentują się przed publicznością, będzie odnosił się do wielkiej literatury takich twórców jak Homer, Goethe czy Orwell.

To już trzecia edycja festiwalu teatralnego, który gości w przestrzeni miejskiej, którego celem jest pokazanie spektakli inspirowanych wielką literaturą. Przed publicznością zaprezentują się Teatr A Part, Teatr KTO oraz Teatr Biuro Podróży, które odwołają się do takich twórców jak Homer, Goethe, Orwell i Saramago.

Wszystkie spektakle, które zostaną zaprezentowane podczas festiwalu to uznane produkcje, które były wielokrotnie prezentowane w Polsce i na świecie.

Festiwal będzie obecny w trzech lokalizacjach - na terenie Starej Rzeźni w Poznaniu, a także w Koziegłowach i Murowanej Goślinie.

Pierwsze spotkanie z tegoroczną edycją już jutro, 1 sierpnia, w Murowanej Goślinie, gdzie Teatr Biuro Podróży zaprezentuje „Carmen Funebre” o godzinie 21:00.

Kolejna okazja, by zobaczyć artystów będzie 7 sierpnia, kiedy to festiwal rozpocznie się w Poznaniu od spektaklu „Faust” w wykonaniu Teatr A Part.

W kolejnych dniach widzowie będą mogli zobaczyć takie spektakle jak: „Ślepcy” czy „Silence. Cisza w Troi”. Festiwal potrwa do 10 sierpnia.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA