Tajemnice i zakamarki Starego Browaru

Autor: A. Karczewska fot. archiwum redakcji
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Stary Browar - miejsce, które łączy ze sobą współczesność z historią, sztukę z zakupami i relaks z gracją. To obowiązkowy punkt zwiedzania każdego turysty, który przyjeżdża do Poznania - tuż obok Starego Rynku czy Ostrowa Tumskiego. Wielu poznaniaków przez lata przyzwyczaiła się do jego obecności tak bardzo, że wydaje im się, że znają go na wylot, ale... czy tak jest naprawdę? Tego można dowiedzieć się podczas specjalnego oprowadzania z przewodnikiem po zakamarkach Starego Browaru.

Oprowadzania z przewodnikiem to tegoroczna nowość w letniej ofercie Starego Browaru i ciekawa propozycja zarówno dla mieszkańców miasta jak i turystów. To spojrzenie na kultowe już miejsce na mapie Poznania poprzez pryzmat historii, detali i... zakamarków.

Choć istnieje już 16 lat to wciąż skrywa wiele tajemnic. Miejscy przewodnicy Paulina Radkowska i Stanisław Kandulski przez całe wakacje, w każdą sobotę, pokazują chętnym ukryte zakamarki ceglanego centrum, ukazując to miejsce z innej perspektywy.

Co ciekawe, jednym z miejsc odwiedzanych podczas spacerów  jest redakcja portalu Codzienny Poznań, która mieści się w dawnym apartamencie jednego z bardzo znanych Polaków.

Bezpłatne oprowadzania z przewodnikiem odbywają się przez całe wakacje, w każdą sobotę o godzinie 10:00 i 12:00. Obowiązują zapisy w punkcie informacyjnym w Pasażu lub telefonicznie pod numerem: 61 667 1400. Ilość miejsc ograniczona.

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną w kraju, podczas spaceru z przewodnikiem wewnątrz obiektu obowiązuje nakaz zakrywania nosa i ust oraz utrzymywanie bezpiecznego dystansu od innych zwiedzających i klientów.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA