Bańki, balony, zabawa i upominki - rodzinna zabawa na Placu Wolności

Autor: A. Karczewska fot. pixabay/poglądowa
REKLAMA

Wielkie bańki mydlane, malowanki, skręcane balony w najróżniejszych kształtach i upominki, które przydadzą się do rodzinnych zabaw - to wszystko czeka na tych, którzy pojawią się w środę na Placu Wolności.

STARtownia STARomiejska - Centrum Inicjatyw Lokalnych CIL, Kreatywator oraz Świetlica Cafe zapraszają dzieci z rodzicami i opiekunami na rodzinną zabawę w centrum miasta, przy Fontannie Wolności.

Jednocześnie będzie to okazja, by przedstawić swoje wizje i potrzeby dotyczące placu jako miejsca radości - jak wykorzystać taką miejską przestrzeń? Czy i jak ją zmienić?

Organizatorzy przygotowali również upominki dla uczestników, które powstały w ramach oddolnej inicjatywy „woreczkowe love”. To wielorazowe woreczki na zakupy, szczególnie owoców i warzyw oraz kolorowe woreczki z grochem i owsem, które przydadzą się do rodzinnych zabaw i ćwiczeń.

Wydarzenie jest bezpłatne, realizowane przy współpracy z Estradą Poznańską i finansowane z budżetu miejskiego w ramach #poznańwspiera. Początek w środę, 29 lipca, o godzinie 18:00 przy Fontannie Wolności.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA