"Przyzwoity przestępca", czyli kolejny seans w Parku Starego Browaru

Autor: A. Karczewska fot. stary browar
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

"Irlandzki Janosik" - tak czasem określa się dzisiejszą gwiazdę Kina Letniego w Parku Starego Browaru, czyli film "Przyzwoity przestępca". Czy można mieć "dobry powód" dla przestępstwa i czy ważny jest styl jego dokonania?

Środa w wakacje oznacza kolejny seans w ramach cyklu letniego kina plenerowego w Parku Starego Browaru. Już dziś na dużym ekranie będzie można zobaczyć brytyjsko-niemiecko-amerykańsko-irlandzką produkcję z 2000 roku w reżyserii Thaddeusa O'Sullivana, czyli "Przyzwoity przestępca".

To historia złodzieja Michaela Lyncha, który w swym nietypowym fachu bardziej niż łup ceni styl kradzieży. Pochłonięty dbaniem o własny wizerunek, który sprawia, że wśród przestępców jest wzorem do naśladowania i prawdziwą gwiazdą, postanawia zadbać o losy przyszłego potomstwa. Przekonany o swojej bezkarność za cel stawia sobie obraz Caravaggia.

Seans rozpocznie się tradycyjnie o godzinie 21:00.

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną, widzowie proszeni są o zakrywanie nosa i ust w strefie kinowej do czasu zajęcia swojego miejsca oraz podczas opuszczania strefy po seansie. W czasie wyświetlania filmu należy ograniczyć opuszczanie swojego miejsca. Należy także zachować 2-metrowy dystans między uczestnikami wydarzenia.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA