Udana aukcja najmu lokali użytkowych

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto. ZKZL
REKLAMA

Poznańska gospodarka wraca na właściwe tory. Najlepszym dowodem na coraz lepszą kondycję lokalnego biznesu jest zakończona aukcja najmu lokali użytkowych organizowana przez Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych. Wylicytowano 12 lokali użytkowych z miejskiego zasobu.

15 lipca o godzinie 13:00 w Domu Aukcyjnym Adam’s odbyła się pierwsza tegoroczna aukcja najmu lokali użytkowych. Do wylicytowania było 31 lokali o zróżnicowanym metrażu oraz interesujących lokalizacjach. Aukcją zainteresowało się wiele podmiotów gospodarczych. W środę udało się wylicytować aż 12 lokali użytkowych. To znakomity wynik, biorąc pod uwagę sytuację gospodarczą w kraju spowodowaną pandemią koronawirusa. Jednocześnie to znakomity prognostyk przed drugim półroczem 2020 roku i znak, że kondycja poznańskiego biznesu się poprawia. 

Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych w celu zachęcenia przedsiębiorców do aukcji najmu lokali użytkowych znacząco obniżył kwoty wadium. Działania przyniosły pozytywny skutek czego efektem jest 12 wynajętych lokali oraz duże liczba zapytań o niewylicytowane lokale.

Duże zainteresowanie aukcją najmu lokali użytkowych to pozytywny sygnał poznańskiego biznesu. Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych planuje kolejne aukcje najmu lokali użytkowych. Prace nad kolejną aukcją już się rozpoczęły i drugiej tegorocznej edycji możemy spodziewać się po okresie urlopowym. 

 

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA