Wystartowała aplikacja Smart City Poznań

Autor: Redakcja codziennypoznan.pl, fot: Poznan.pl
REKLAMA

Aplikacja Smart City Poznań powstała po to, by ułatwić życie mieszkańcom Poznania. W niej znajdziemy najświeższe komunikaty o awariach, utrudniedniach na drogach, czy ostrzeżeniach meteorologicznych. Każdy mieszkaniec za jej pośrednictwem będzie mógł zgłosić problem służbom miejskim, czy połączyć sięz Biurem Poznań Kontakt. 

Aplikacja powstała z inicjatywy różnych wydziałów Urzęda Miasta Poznania. Ma być ona odpowiedzą na zapotrzebowanie mieszkańców na szybki i nowoczesny kontakt z Urządem Miasta. 

Każdy użytkownik dzięki temu oprogramowaniu będzie mógł bez problemu połączyć się z Infolinią Miasta Poznania, znaleźć potrzebne informacje związane z wydarzeniami, przetargami i innymi ważnymi wiadomościami dotyczącymi miasta. 

Pojawią się tam także sondaże i ankiety, w których każdy mieszkaniec będzie mógł brać udział, by zabrać swój głos np. w sprawie jego osiedla. 

Oprócz tego w Smart City Poznań znajdą się najważniejsze informacje dotyczących różnego rodzaju alarmów, utrudnień, czy zmian w ruchu drogowym. 

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA