Pierwszy w życiu koncert młodej poznanianki. IGA w Brodziak Gallery

Autor: fot. M. Rój
REKLAMA

Dzielić się pięknem i wzbudzać emocje, to misja Szymona Brodziaka, którą stworzył 8 lat temu. Dziś wychodząc poza granice czarno-białej fotografii, poszukuje piękna w innych dziedzinach sztuki. W związku z tym słoneczny weekend zakończyliśmy kameralnym koncertem w Brodziak Gallery, gdzie mieliśmy przyjemność posłuchać autorskich utworów jego młodszej kuzynki.

Iga, to poznanianka, która pisze własne teksty piosenek, gra na gitarze i pianinie - jak mówi Szymon: „jest niezwykle utalentowaną i skromną szesnastolatką a to pierwszy koncert w jej życiu”.

Od najmłodszych lat inspirowana legendami muzyki pop, takimi jak The Beatles, Sting, Amy Winehouse, Adele. W jej piosenkach słychać także silne wpływy współczesnych artystów, takich jak Alessia Cara czy Tom Odell.

Od półtora roku współpracuje z włoskim producentem Francesco Terrana w Studio Prisma w Capri. Za niespełna miesiąc planuje przeprowadzkę do Włoch. Piosenki, które dzisiaj usłyszeliśmy to zapowiedź jej autorskiej, debiutanckiej EPki, która najprawdopodobniej wychodzi w tym roku z Nightride Records.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA