Na Ławicy odbył się Summer Sky Festival. Zagrał i zaśpiewał Krzysztof Zalewski

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto. Dominik Gleneder
REKLAMA

Wczoraj wieczorem na Poznańskim Lotnisku Ławica odbył się pierwszy koncert z udziałem publiczności na tak dużą skalę. Summer Sky Festival! To letni cykl koncertów, kabaretów oraz stand-upów. Na miejscu czekali najlepsi artyści z doskonałą muzyką, wyjątkowe otoczenie lotniska, food truckowa oferta gastronomiczna.

Każdy z uczestników musiał mieć ze sobą zaświadczenie, że według jego najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.
Zgodnie z wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce, Organizator ma prawo udostępnienia Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych uczestników imprezy.


Na scenie zagrał Krzysztof Zalewski a podczas Summer Sky Festival można było usłyszyć niesamowite aranżacje utworów z dotychczasowej twórczości artysty, a także zupełnie nowe brzmienia!
Bo rok 2020 to dla Krzysztofa Zalewskiego czas nowości. Po półrocznej ciszy oraz 4 latach od wydania ostatniego autorskiego albumu, Zalewski wraca z nowym singlem zapowiadającym najnowszy materiał, którego premiera przewidziana jest na jesień.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA