Trwa dystrybucja voucherów w ramach akcji Lato nie_Letnie

Autor: Codzienny Poznań AK fot. UMP
REKLAMA

Trwa dystrybucja voucherów na akcję „Lato nie_Letnie”, które uprawniają do bezpłatnego lub prawie bezpłatnego korzystania z miejskich atrakcji i miejsc wypoczynku. Oferta skierowana jest do najmłodszych poznaniaków.

W tym roku, z uwagi na sytuację epidemiologiczną w kraju Miasto Poznań zrezygnowało z organizacji półkolonii miejskich w szkołach. By jednak zapewnić najmłodszym możliwość ciekawego spędzenia czasu w mieście, zorganizowano akcję „Lato nie_Letnie”.

W ramach akcji można otrzymać specjalne vouchery na skorzystanie z oferty poznańskich teatrów, obiektów sportowych, kin, zoo, Bramy Poznania czy Palmiarni Poznańskiej. Wejściówki uprawniają do skorzystania z nich bezpłatnie lub za symboliczną złotówkę.

W ten sposób Miasto chce choć w pewnym stopniu zapewnić najmłodszym mieszkańcom ciekawą formę spędzania wakacji letnich, przy jednoczesnym ograniczeniu ryzyka epidemiologicznego.

By skorzystać z oferty należy odebrać specjalne vouchery, których dystrybucja jeszcze trwa. Jedna wejściówka obowiązuje dla jednej osoby dorosłej oraz maksymalnie trojga dzieci do lat 10. Oferta skierowana jest do mieszkańców Poznania płacących tu podatki.

Na ofertę lipcową vouchery będą wydawane 14 lipca w następujących lokalizacjach: Poznańskie Centrum Świadczeń, ul. Wszystkich Świętych 1, godz. 9-15; PCŚ, ul. Małachowskiego 10, godz. 9-15; PCŚ - Centrum Inicjatyw Rodzinnych, ul. Ratajczaka 44, godz. 10-18. Uwaga: oczekując na wydanie wejściówki należy zachować dystans społeczny oraz stosować maseczki ochronne.

Vouchery na ofertę sierpniową będą wydawane 28 lipca w tych samych lokalizacjach i godzinach.

Akcja "LATO nie_LETNIE" potrwa od 15 lipca do 31 sierpnia. Teatr Animacji, Kino Muza, Kino Pałacowe, basen Park Kasprowicza, basen Chwiałka i Brama Poznania zapraszają już od 15 lipca, zgodnie z przygotowanym programem, natomiast od 1 sierpnia zapraszają również: Teatr Muzyczny, Ogród Zoologiczny (w dni powszednie) i Palmiarnia Poznańska.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA