Wystawa Konkursu 30/30 już dostępna. Autorzy najlepszych prac nagrodzeni

Autor: A. Karczewska fot. M. Rój
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Znani są już autorzy zwycięskich prac VI edycji Konkursu 30/30 na najlepszą polską okładkę 2019. Wczoraj, podczas wernisażu wystawy w Galerii na Dziedzińcu Starego Browaru oficjalnie ogłoszono wyniki i wręczono nagrody oraz wyróżnienia.

Tegoroczna jest już szóstą edycją Konkursu zainicjowanego przez grafika Rosława Szaybo, w którym wyróżniane są najlepsze prace okładkowe.

Wczoraj odbył się wernisaż wystawy 29 finałowych prac wybranych przez 12-osobowe jury. Podczas wydarzenia zaprezentowano także ostateczne wyniki ogłaszając zwycięzcę. W tym roku pierwsze miejsce w konkursie zajął Tomasz Dubiel - Enchanted Hunters „Dwunasty dom”. Na drugim miejscu znalazła się Sonia Dubois - Terrific Sunday „Młodość”, natomiast na ostatnim stopniu podium uplasował się Marcin Mokierów-Czołowski (fot. Łukasz Ziętek) - Żabson „Internaziomal”.

Nagrodę Specjalną im. Rosława Szaybo przyznano Patrykowi Hardziejowi (Hardziej Studio) za pracę Nene Heroine „Total Panorama”.

Już po raz drugi wystawa organizowana jest w Galerii na Dziedzińcu Starego Browaru. Dostępna będzie do końca wakacji, czyli do 31 sierpnia. Zainteresowani mogą oglądać najlepsze prace polskich artystów bezpłatnie, codziennie, w godzinach 12:00-20:00.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA