Trwa Letni Targ Rodzinny

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto. Hieronim Dymalski
REKLAMA

Mimo iż dystans wynosił 5 km, to jednak na końcu było pod górkę. Dlatego bieg charytatywny odbywający się podczas Letniego Targu Rodzinnego okazał się nie lada wyzwaniem.  Kto się nie załapał, a ma ochotę się zmęczyć i spalić trochę kalorii, może jeszcze wziąć udział w zajęciach jogi, zumby czy POUND, czyli fitnessu ze specjalnymi pałeczkami, a także podszkolić swoje umiejętności rolkarskie.W ten weekend na Międzynarodowe Targi Poznańskie powinni przyjść nie tylko wielbiciele aktywności fizycznej. Ci, którzy planują wakacje lub weekendowe wypady mogą zapoznać się tu z ofertą turystyczną Wielkopolski. Na Letnim Targu Rodzinnym można też kupić książki, skorzystać z konsultacji dietetycznych i sprawdzić swoje predyspozycje do języków obcych.

Na dzieci czekają dmuchańce i wenecka karuzela, na wszystkich – lokalne jedzenie i street food, serwowany m.in. z największego food trucka w Europie.

Letni Targ Rodzinny trwa dziś do godz. 17, a jutro w godz. 10-16. Bilety w cenie 7 zł można nabyć na www.ToBilet.pl.

_____

Uprzejmie informujemy, że z uwagi na trwającą ciszę wyborczą, wszelkie komentarze uznane za agitację polityczną będą usuwane z portalu. Cisza wyborcza potrwa do godziny 21:00, 12 lipca 2020 roku, jednak może być przedłużona przez uprawnione do tego organy.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA