Propozycje spędzania wolnego czasu i szereg atrakcji dla dzieci i dorosłych podczas Letniego Targu Rodzinnego

Autor: A. Karczewska fot. archiwum redakcji
REKLAMA

W nadchodzący weekend odbywać się będzie Letni Targ Rodzinny, czyli kolejna impreza Międzynarodowych Targów Poznańskich w ramach kampanii #WracamyDoGry. To wydarzenie połączy atrakcje dla dzieci i dorosłych i propozycje spędzania wolnego czasu dla osób w każdym wieku.

Na Letnim Targu Rodzinnym znajdą się propozycje spędzania wolnego czasu dla dzieci i dorosłych. Zaprezentowana zostanie m.in. oferta turystyczna Wielkopolski. To okazja, by zapoznać się z propozycjami na weekendowy wypad rodzinny lub wycieczkę krajoznawczą. Będzie coś na krótki wypad za miasto i na dłuższe zwiedzanie.

Drugim segmentem Targu będzie aspekt sportowy. Zaprezentowana będzie oferta sprzętu sportowego, ale dodatkowo przygotowano również szereg aktywności sportowych z myślą o małych i dużych uczestnikach wydarzenia. Zajęcia prowadzone będą przez instruktorów, którzy zaproszą m.in. na jogę, zumbę, pilates czy zajęcia z pałeczkami rozwijające koncentrację.

Nie zabraknie również warsztatów jazdy na rolkach, rodzinnego biegu targowego czy warsztatów z Akademią Reissa.

Dostępna będzie również oferta dla tych, którzy wolą spokojniejszą formę spędzania wolnego czasu. Będzie można wziąć udział w lekcjach języka angielskiego, sprawdzić predyspozycje językowe dziecka i uzupełnić swoje biblioteczki zapoznając się z ofertą poznańskich wydawnictw.

Letni Targ Rodzinny odbywać się będzie w dniach 11-12 lipca od godziny 10:00 do 17:00 w sobotę i 16:00 w niedzielę. Bilety dostępne są online.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA