Profesjonalny trening na świeżym powietrzu i wśród zieleni - kolejna okazja już dziś

Autor: A. Karczewska fot. Stary browar
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Czwartek oznacza kolejny bezpłatny trening siłowy w Parku Starego Browaru. Już dziś znów będzie można zadbać o swoją formę i poruszać się w wyjątkowej scenerii.

O tym, że aktywność fizyczna jest niezwykle ważna w codziennym życiu wiadomo nie od dziś. Warto także zadbać o wzmocnienie organizmu i mięśni. Treningi najlepiej przeprowadzać pod okiem instruktorów, dlatego Stary Browar już po raz kolejny organizuje cykl treningów siłowych, które odbywają się w każdy czwartek przez całe wakacje.

Chętni uczestniczą w ogólnorozwojowym treningu siłowym pod okiem profesjonalistów. Zajęcia odbywają się w Parku Starego Browaru, co jest dodatkowym atutem - trening na świeżym powietrzu i wśród zieleni motywuje zupełnie inaczej.

Dzięki niemal nieograniczonej przestrzeni, możliwe jest także zachowanie dwumetrowego dystansu między uczestnikami, co jest zgodne z wytycznymi sanitarnymi wprowadzonymi w związku epidemią koronawirusa w Polsce.

Początek zajęć o godzinie 18:00. Udział jest bezpłatny. Uczestnicy proszeni są o założenie wygodnych ubrań, które nie będą krępować ruchów podczas ćwiczeń.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA