Studio Browar Wakacje powraca!

Autor: A. Karczewska
REKLAMA

Studio telewizyjne tuż obok parku, wśród przyrody i wyjątkowej architektury w samym centrum Poznania – wakacyjny program telewizyjny Studio Browar Wakacje, czyli projekt portalu codziennypoznan.pl powraca! Po sukcesie ubiegłorocznej edycji, dwugodzinne programy o różnorodnej tematyce znów będą realizowane na oczach publiczności na Dziedzińcu Starego Browaru. Nie zabraknie tematów związanych ze zdrowiem, urodą, podróżami, biznesem, motoryzacją, modą, designem i wieloma innymi ciekawymi wątkami. Wszystko to co tydzień, przez całe wakacje.

Gramy w otwarte karty i… pokazujemy, jak pracujemy. Po raz kolejny w czasie wakacji letnich przenosimy nasze studia z przestrzeni redakcyjnej portalu Codzienny Poznań na Dziedziniec Starego Browaru, by realizować program telewizyjny nadawany na żywo i tworzony na oczach publiczności. Każdy, kto w piątkowe popołudnia odwiedzi Stary Browar i okoliczny park będzie mógł przekonać się, jak wygląda produkcja programu „od kuchni”.
 
Będzie to druga odsłona naszego wakacyjnego cyklu Studio Browar Wakacje. Po raz kolejny będzie można zobaczyć m.in. jak prowadzący przygotowują się do wejścia na wizję, ile trwa przejście między planami, ile czasu ma obsługa planu na ustawienie światła i kamer i co widzi operator kamery.
 
W rolę prowadzących wcielą się dziennikarze portalu Codzienny Poznań: Kamil Czajkowski, Anna Drzazga, Zbigniew Kopeć, Patrycja Rygusiak oraz Tatiana Sokołowska, którzy zaproszą widzów przed monitorami, a także zgromadzonych na Dziedzińcu Sztuki do obejrzenia programów w każdy piątek, od godziny 17:00. Studio Browar Wakacje będzie funkcjonować do ostatniego piątku sierpnia.
 
W tym roku każdy tydzień będzie oznaczał nowy temat główny, wokół którego budowany będzie odcinek. Zaczniemy od tematu poświęconego zdrowiu i urodzie, który jest na tyle obszerny, że pojawi się także jeszcze w sierpniu. W pozostałe tygodnie skupimy się na takich hasłach jak: moda i design, kulinaria i podróże, sport, zdrowie i uroda, biznes oraz szkoła i dzieci. Jeden z tematów pozostaje niespodzianką, którą zdradzimy wkrótce.
 
W każdym z programów nie zabraknie także stałych elementów. Pierwszym z nich jest cykl historyczny, w czasie którego będzie można m.in. obejrzeć dawne zdjęcia czy nagrania z historii Poznania, dowiedzieć się czegoś o dziejach stolicy Wielkopolski czy usłyszeć ciekawostki historyczne związane z regionem i miastem.
 
Drugim elementem jest pasmo motoryzacyjne. Co tydzień w naszym programie będą pojawiać się goście związani ze światem motoryzacji. Będą klasyki, nowości, ciekawostki i rozmowy o wszystkim, co z czterema kółkami związane.
 
W każdym odcinku prezentowane będą również poradniki z serii kulinarnej i „zrób to sam”.
 
Po raz kolejny programy realizowane będą dzięki współpracy z naszym partnerem, Starym Browarem. Tegoroczna edycja oznacza jednak nowe studio plenerowe. W tej edycji zaprojektowane i zbudowane zostało przez Smart Design Expo, które idealnie wpasowało klimat telewizyjny w architekturę Dziedzińca Sztuki. Wyposażenie, a więc m.in. kanapy i fotele, na których nasi prowadzący będą przeprowadzali rozmowy z gośćmi zapewniła firma Śliwocki Home.
 
W razie niesprzyjających warunków pogodowych nasz program przeniesie się do wnętrz kolejnego z partnerów, czyli klubu Sinner, w którego ogródku nasi goście będą mogli również spędzić czas w oczekiwaniu na swój wywiad.
 
Pierwszy odcinek programu już w najbliższy piątek, 10 lipca. Początek o godzinie 17:00.
 
Studio Browar Wakacje będzie realizowane do końca sierpnia.
 
Serdecznie zapraszamy nie tylko do oglądania w Internecie, ale także do „podglądania” naszej redakcji w czasie pracy na Dziedzińcu Sztuki.
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA