Dla ciała i duszy, czyli bezpłatne zajęcia jogi w Parku Starego Browaru

Autor: A. Karczewska fot. Stary Browar
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Już dziś kolejne bezpłatne zajęcia jogi w Parku Starego Browaru. To świetna okazja do relaksu i zadbania o swoje ciało i umysł.

Nie od dziś wiadomo, że joga pomaga w rozluźnieniu mięśni, oczyszczeniu umysłu, relaksie i jednocześnie zadbaniu o regularny ruch, co ma dobry wpływ na osoby w każdym wieku i prezentujących różne zwyczaje codziennych zajęć. To ciekawa forma aktywności fizycznej zarówno dla osób prowadzących siedzący jak i aktywny tryb życia.

Już po raz kolejny w czasie wakacji letnich Stary Browar zaprasza do siebie na cykl bezpłatnych zajęć jogi, które odbywają się w urokliwej scenerii Parku Starego Browaru - wśród zieleni i na świeżym powietrzu.

Zajęcia prowadzone są przez instruktorki, a poziom ćwiczeń jest odpowiedni zarówno dla tych, którzy trenują regularnie jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tą formą aktywności.

Treningi prowadzone są w każdy wtorek lipca i sierpnia o godzinie 18:00. Uczestnicy proszeni są o zabranie własnej maty oraz ubranie stroju, który nie krępuje ruchów. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną w kraju, należy także zachować dystans od pozostałych uczestników.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA