Dziewięć nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Wielkopolsce potwierdzonych badaniami laboratoryjnymi (Aktualizacja)

Autor: Codzienny Poznań AK fot. x-news archiwum
REKLAMA

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w dzisiejszym raporcie o 8 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w Wielkopolsce, potwierdzonych badaniami laboratoryjnymi, jednak z danych PSSE oraz WUW wynika, że przybyło 9 nowych zakażonych.

Wielkopolski Urząd Wojewódzki nie przekazał jeszcze informacji dotyczących wieku, płci i powiatu zamieszkania osób zakażonych. Gdy taka informacja się pojawi, artykuł zostanie zaktualizowany.

AKTUALIZACJA 10:46:

Jak informuje WIelkopolski Urząd Wojewódzki, w związku z aktualizacją przez WSSE w Poznaniu danych dotyczących potwierdzonych zakażeń u mieszkańców Wielkopolski wprowadzono 1 zmianę korygującą - usunięto przypadek dotyczący 58-letniej kobiety z powiatu poznańskiego (pozycja 1 raportu z 7 czerwca) z uwagi na fakt, iż osoba ta wykazana została we wcześniejszym komunikacie przez województwo kujawsko-pomorskie.

W Wielkopolsce, uwzględniając wspomnianą korektę raportu, do tej pory odnotowano 2950 przypadków zakażeń koronawirusem, w tym 178 osób zmarło, a 2111 wyzdrowiało.

Nowe zakażenia:

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA