Food Park Open Air w Parku Starego Browaru, czyli wyjątkowy piknik w każdy wakacyjny weekend

Autor: A. Karczewska fot. materiały prasowe
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Poznaniacy pokochali plenerowe wydarzenia kulinarne w najróżniejszym wydaniu. Przez całe wakacje będą mieli do wyboru kolejne, które będzie odbywać się w malowniczej scenerii Parku Starego Browaru. Food Park Open Air będzie odbywać się w każdy weekend wakacji.

Food Park Open Air jest kolejną odsłoną projektu Lato w Parku Starego Browaru. Targ jedzeniowy w formie pikniku w parku będzie odbywał się w każdą sobotę i niedzielę lipca i sierpnia. Organizowany jest wspólnie przez Stary Browar i Kwiaciarnię Bistro i Bar, czyli kameralną restaurację u zbiegu ul. Ogrodowej i Ratajczaka.

Wydarzenie nie będzie typową imprezą foodtruckową. Skierowane jest przede wszystkim do osób, które cenią sobie gastronomię w stylu „slow food” i nie boją się próbować autorskiej kuchni. Wszystko to w niezobowiązującej atmosferze i parkowej scenerii. Wystawcy, wśród których znajdą się zarówno małe jak i duże restauracje, zaprezentują m.in. autorskie interpretacje fast-foodów, kuchnię wege, a także produkty lokalnych wytwórni i gospodarstw.

Pierwsza odsłona wydarzenia już w najbliższy weekend, w godzinach 10:00-18:00.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA