Trening siłowy na świeżym powietrzu pod okiem profesjonalistów

Autor: A. Karczewska
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Czwartek oznacza, że dziś kolejny trening siłowy w Parku Starego Browaru. Wakacyjny cykl pozwala na skorzystanie z bezpłatnych zajęć pod okiem profesjonalistów i w ciekawej scenerii.

W ciągu ostatniego pół roku utrzymanie formy i samodyscypliny do ćwiczeń dla wielu było ciężkie. Zamknięte siłownie i kluby fitness, a początkowo także ograniczenia związane z poruszaniem się sprawiły, że wielu trudno było znaleźć motywację do regularnego ruchu w domu.

Wraz z otwarciem siłowni i klubów część osób powróciła do odzyskiwania formy. Ci, którzy chcieliby wprowadzić do swojego rytmu jeszcze więcej zajęć sportowych, a także ci, którzy dopiero myślą o powrocie lub rozpoczęciu swojej przygody z siłownią i chcieliby zrobić to pod okiem profesjonalistów mogą skorzystać z kolejnej edycji cyklu bezpłatnych treningów w Parku Starego Browaru.

Zajęcia odbywają się w każdy czwartek do końca wakacji, o godzinie 18:00. Wszystko pod okiem profesjonalistów z klubu fitness Harder. Trening odbywa się na świeżym powietrzu w Parku Starego Browaru, co pozwala także na zachowanie odpowiedniego reżimu sanitarnego, w tym m.in. dystansu między uczestnikami.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA