Do końca maja z poznańskich ulic zniknęło ponad 380 wraków. Dziś i jutro usunięte będą kolejne

Autor: Codzienny Poznań AK fot. straż miejska
REKLAMA

Prawie 400 wraków samochodów usunięto w pierwszych pięciu miesiącach 2020 roku z ulic Poznania. Strażnicy miejscy sukcesywnie doprowadzają do „odblokowywania” kolejnych miejsc parkingowych i terenów zajętych przez pojazdy, których stan techniczny wyraźnie nie pozwala na dalsze użytkowanie.

Procedura usunięcia wraku nie jest prosta i wymaga czasu, jednak sukcesywnie udaje się usunąć wraki, które znajdują się na terenie miasta. Zniszczone, nienadające się do dalszego użytkowania samochody zajmują i tak już znajdujące się w ograniczonej liczbie miejsca parkingowe, a niejednokrotnie stoją na pasie zieleni czy w pasie drogowym.

Jak informuje straż miejska, do końca maja z ulic Poznania dzięki działaniom funkcjonariuszy udało się doprowadzić do usunięcia 389 wraków. Sześć z nich znajdowało się na miejscach postojowych w centrum Starego Miasta.

Dziś udało się usunąć kolejne dwa samochody, których stan wskazywał na to, że nie są używane. Pierwszy z nich zniknął z ul. Chwaliszewo, natomiast drugi na ul. Składowej. W obu przypadkach nie udało się ustalić właścicieli pojazdów.

Jutro usunięte zostaną kolejne dwa samochody - tym razem z ul. Kościuszki i Grochowe Łąki.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA