Ciekawostki, historie i zakamarki Starego Browaru odkrywane podczas wakacyjnych spacerów z przewodnikiem

Autor: A. Karczewska fot. Stary Browar
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Stary Browar - jedno z najbardziej charakterystycznych miejsc w Poznaniu. Wielu poznaniaków twierdzi, że zna je dobrze lub nawet bardzo dobrze, ale… czy na pewno? Przez całe wakacje będzie okazja, by się o tym przekonać, podczas specjalnych spacerów z przewodnikiem. Nie zabraknie ciekawostek historycznych i odkrywania zakamarków tego wyjątkowego obiektu.

Stary Browar ma już 16 lat i na stałe wpisał się w krajobraz Poznania. Zachwyca swoją historią i architekturą i jest miejscem, które znajduje się na liście punktów do zwiedzania dla turystów z całego świata.

Wielu poznaniaków sądzi, że zna je bardzo dobrze, ale czy rzeczywiście tak jest? Kultowe centrum skrywa wiele tajemnic i ciekawostek, o czym będzie można się przekonać w czasie specjalnych wakacyjnych spacerów z przewodnikiem.

Wykwalifikowani przewodnicy miejscy, czyli Paulina Radkowska oraz Stanisław Kandulski pokażą uczestnikom inną perspektywę, z której można spojrzeć na ten wyjątkowy ceglany budynek, a także jakie skrywa on zakamarki.

Bezpłatne oprowadzania z przewodnikiem od lipca do sierpnia, w każdą sobotę o godz. 10:00 i 12:00, obowiązują zapisy w punkcie informacyjnym w Pasażu lub telefonicznie pod numerem: 61 667 1400. Ilość miejsc ograniczona.

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną w kraju, w czasie spaceru z przewodnikiem wewnątrz budynku będzie obowiązywać nakaz zakrywania ust i nosa. Uczestnicy proszeni są również o utrzymywanie między sobą odpowiedniego dystansu.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA