Dwie oferty w przetargu na remont zabytkowej siedziby Poznańskiej Szkoły Chóralnej

Autor: A. Karczewska fot. google maps
REKLAMA

W przetargu na remont zabytkowej siedziby Poznańskiej Szkoły Chóralnej im. Kurczewskiego zgłoszono dwie oferty. Obecnie trwa weryfikacja dokumentów. Inwestycja ma być kontynuacją prac rozpoczętych wcześniej przez szkołę.

Do tej pory szkoła samodzielnie prowadziła prace remontowe w swojej siedzibie, która mieści się w prawie 120-letnim budynku przy ul. Cegielskiego. Udało się już zmodernizować sale lekcyjne w przyziemiu gmachu.

W ramach inwestycji wykonane zostaną m.in. gruntowna modernizacja szkolnej kuchni, a także sanitariatów, stołówki i korytarza w przyziemiu gmachu. Przebudowana zostanie także wentylacja mechaniczna. Z kolei na schodach przewidziano montaż platformy dla wózków inwalidzkich.

Zadanie obejmuje także budowę odcinka podziemnego kanału wentylacyjnego, a na żelbetowej płycie fundamentowej powstanie murowany element czerpni powietrza. W przyszłości zostanie tam umieszczona tablica pamiątkowa poświęcona Jerzemu Kurczewskiemu.

Spółka Poznańskie Inwestycje Miejskie ogłosiła przetarg na wyłonienie wykonawcy robót. Oferty złożyły dwa podmioty. Tylko jedna mieści się w kwocie, jaką zleceniodawca planuje przeznaczyć na inwestycję. Obecnie trwa weryfikacja złożonych dokumentów.

Wybrany w postępowaniu przetargowym wykonawca na przeprowadzenie wszystkich zaplanowanych prac i uzyskanie pozwolenia na użytkowanie będzie  miał maksymalnie 210 dni od podpisania umowy.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA