Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski odwiedzą dziś Wielkopolskę, gdzie spotkają się z wyborcami

Autor: Codzienny Poznań AK
REKLAMA

Do Wielkopolski przyjadą dziś kandydaci na urząd prezydenta RP, którzy zmierzą się ze sobą w II turze wyborów prezydenckich 12 lipca. Obaj wybiorą się na północ regionu.

Zarówno w ostatnich wyborach parlamentarnych jak i I turze wyborów prezydenckich w Wielkopolsce, wbrew trendom ostatnich lat wygrało PiS oraz Andrzej Duda, czyli kandydat tej partii na prezydenta. Choć Rafał Trzaskowski przegrał z rywalem zaledwie o kilka procent głosów (ok. 70 tysięcy), to jest to dla niego znak, że musi popracować nad poparciem w północnej części tego województwa, gdzie wygrał Andrzej Duda. Właśnie dlatego odwiedzi dziś ten region Wielkopolski.

O godzinie 16:45 kandydat Koalicji Obywatelskiej spotka się z mieszkańcami Piły na miejscowym placu Konstytucji, gdzie podziękuje wyborcom za poparcie w I turze wyborów i poprosi o ponowne głosy także 12 lipca.

Z kolei urzędujący prezydent, który także odwiedzi dziś północną Wielkopolskę o 12:30 pojawi się w Złotowie na pl. Paderewskiego, a o 14:45 w Czarnkowie na placu Wolności.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA