Sportowe, nowoczesne, klasyczne i zabytkowe - Poznań Moto Fest przyciągnął kilka tysięcy odwiedzających

Autor: A. Karczewska fot. archiwum redakcji
REKLAMA

Nowoczesne, luksusowe i sportowe samochody wraz z klasykami i zabytkami - tak wyglądał teren Międzynarodowych Targów Poznańskich w weekend. Impreza Poznań Moto Show cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony zwiedzających w każdym wieku.

W tym roku, z uwagi na pandemię koronawirusa nie odbyły się zaplanowane na marzec targi Poznań Motor Show. Początkowo impreza została przeniesiona o kilka miesięcy, jednak ostatecznie odbędzie się dopiero w 2021 roku.

MTP nie zapomniały jednak o miłośnikach motoryzacji. Gdy tylko wypracowano możliwości organizacji wydarzenia, podjęto decyzje o organizacji Poznań Moto Fest. To szczególny ukłon nie tylko dla tych, którzy w marcu zwykle uczestniczyli w Motor Show, ale także dla tych, którzy tęsknią za czerwcowym Gran Turismo, którego także brakuje.

W dniach 27-28 czerwca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich można było podziwiać zarówno nowoczesne i sportowe samochody, jak i klasyki i zabytki motoryzacji. Uczestnicy mogli podziwiać ponad 50 super-samochodów i pojazdów kolekcjonerskich. Swoją ofertę prezentowali także poznańscy dealerzy samochodowi.

Nie zabrakło atrakcji dla tych, którzy wolą dwa kółka - w programie znalazły się pokazy motocyklowego Stuntu, a fani tuningu mieli dla siebie dała specjalną strefę z przerobionymi samochodami. Pojawiły się również motocykle i kampery.

Wydarzenie przyciągnęło zarówno miłośników motoryzacji, jak i tych, którzy na co dzień się nią nie interesują, ale z chęcią podziwiają motoryzacyjne perełki. Jak informuje Grupa MTP, w wydarzeniu wzięło udział prawie 5,5 tysiąca osób. Wśród odwiedzających można było zobaczyć zarówno dorosłych, jak i małych poznaniaków.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA