Nowy rozkład jazdy dla linii nocnych numer 201 i 231

Autor: Redakcja ZTM Poznań
REKLAMA

Od nocy z 27 na 28 czerwca (sobota/niedziela) tramwajowa linia nocna 201 i autobusowa linia nocna 231 funkcjonować będą według nowego rozkładu jazdy. Linia 201 kursowała będzie przez 5 nocy w tygodniu.

Tramwaj 201 kursował będzie na dotychczasowej trasie przez 5 nocy w tygodniu – od nocy z wtorku na środę do nocy z soboty na niedzielę włącznie. We wszystkie noce obowiązywać będzie częstotliwość kursów co 30 minut. Linia autobusowa 231 funkcjonować będzie przez 2 noce w tygodniu – z niedzieli na poniedziałek i z poniedziałku na wtorek – po nowej trasie, zbliżonej do trasy linii tramwajowej 201:

RONDO KAPONIERA – Święty Marcin – Marcinkowskiego – Lewandowskiej – Dowbora-Muśnickiego – most św. Rocha – Kórnicka – Jana Pawła II – rondo Rataje – Krzywoustego – Jantar – Brneńska – Milczańska – Inflancka – Piaśnicka – Chartowo – Żegrze – RONDO ŻEGRZE – rondo Starołęka – Zamenhofa – rondo Rataje – Jana Pawła II – Kórnicka – most św. Rocha – Dowbora-Muśnickiego – Lewandowskiej – Marcinkowskiego – 27 Grudnia – Gwarna – Święty Marcin – Wieniawskiego – Most Teatralny – Roosevelta – RONDO KAPONIERA

Przystankiem początkowym dla linii 231 na rondzie Kaponiera będzie przystanek na moście Uniwersyteckim w kierunku alei Niepodległości. Autobusy linii 231 będą zatrzymywać się na wszystkich przystankach na trasie. Połączenia przesiadkowe z linią 237 będą obowiązywać na takich samych zasadach, jak na linii 201.

___

Uprzejmie informujemy, że z uwagi na trwającą ciszę wyborczą, wszelkie komentarze uznane za agitację polityczną będą usuwane z portalu. Cisza wyborcza potrwa do godziny 21:00, 28 czerwca 2020 roku, jednak może być przedłużona przez uprawnione do tego organy.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA