Władysław Kosiniak-Kamysz odwiedził Poznań w ramach kampanii wyborczej

Autor: A. Karczewska vid. x-news
REKLAMA

Władysław Kosiniak-Kamysz odwiedził dziś Poznań w ramach swojej kampanii wyborczej. Kandydat na prezydenta w najbliższych wyborach prezydenckich, złożył kwiaty pod pomnikiem Poznańskiego Czerwca’56.

Władysław Kosiniak-Kamysz przyjechał dziś do Wielkopolski, rozpoczynając wizytę od Słupcy. Następnie pojechał do Poznania, gdzie na placu Mickiewicza złożył kwiaty pod Pomnikiem Poznańskiego Czerwca. Kandydat na urząd prezydenta podkreślił rolę i historię poznańskiego zrywu robotniczego. Wskazał, że Poznański Czerwiec ’56 był przykładem zwycięstwa wolności, niepodległości i miłości do ojczyzny nad „zaborami, totalitaryzmami lub ideologiami”.

W tym roku w dniu rocznicy wydarzeń z 1956 roku odbędą się w Polsce wybory prezydenckie. Kandydat PSL podkreślił, że chce nawiązać do tradycji opartych na wolności, wiary oraz obrony godnej pracy w celu budowania nowoczesnej Rzeczpospolitej, która dba o każdego obywatela.

Władysław Kosiniak-Kamysz wskazał, że jego zdaniem obecnie w Polsce odbywa się „wojna polsko-polska”, a podziały narodu sprawiają, że państwo nie jest bezpieczne. Podkreślił, że „wojna” nie ma już charakteru jedynie politycznego, ale także społeczny. Zapewnił, że jako prezydent „doprowadzi do jedności”, która jest fundamentem bezpiecznego i silnego państwa.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA