Aż siedmiu chętnych do przebudowania ul. Kordeckiego

Autor: A. Karczewska fot. PIM
REKLAMA

W przetargu na wykonawcę przebudowy ul. Kordeckiego zgłoszono siedem ofert. Wszystkie mieszczą się w kwocie, jaką na ten cel zamierzały wydać Poznańskie Inwestycje Miejskie. Trwa analiza i weryfikacja złożonych dokumentów.

Ulica Kordeckiego ma zostać przebydowana na dwóch odcinkach sąsiadujących z ul. Ściegiennego. W ramach inwestycji powstanie asfaltowa jezdnia, zatoki postojowe i zjazdy do posesji wykonane z kostki brukowej. Nową nawierzchnię zyskają rónież chodniki na dwóch odcinkach ulicy, czyli od ul. Ściegiennego do ul. Albańskiej oraz od ul. Ściegiennego do ul. Sielskiej.

Inwestycja obejmuje także nasadzenia nowych drzew i krzewów oraz regenrację istniejących trawników.

Ulica zyska także nową kanalizację deszczową, a całość zostanie objęta nowym oświetleniem ulicznym.

Na przebudowywanej ulicy pojawią się nowe ławki i stojaki rowerowe, a także kosze na śmieci.

Wykonawca będzie miał nie więcej niż 100 dni od dnia podpisania umowy na realizację robót budowlanych i wprowadzenie docelowej organizacji ruchu. Nasadzenia zieleni zaplanowano najpóźniej do 30 października.

W przetargu na wykonawcę zadania zgłosiło się siedem podmiotów. Jak informują Poznańskie Inwestycje Miejskie, wszystkie oferty mieszczą się w kwocie, jaką na ten cel zamierzała wydać spółka. Obecnie trwa weryfikacja i analiza złożonych dokumentów.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA