LOT uruchamia wakacyjne połączenia z poznańskiej Ławicy. Aż 11 kierunków do wyboru!

Autor: A. Karczewska fot. archiwum redakcji
REKLAMA

Branża lotnicza powoli wraca do funkcjonowania po ograniczeniach związanych z pandemią koronawirusa i przy zachowaniu odpowiednich środków bezpieczeństwa. Choć niektóre linie stopniowo uruchamiają dotychczasowe połączenia, to LOT postanowił zaskoczyć pasażerów i ogłosił aż 11 nowych połączeń z Poznania.

O tym, że LOT planuje wakacyjne loty z kilku polskich lotnisk, w tym także z Poznania nieoficjalnie mówiło się od kilku dni. Dziś oficjalnie potwierdzono, że już od lipca zostaną uruchomione nowe połączenia. Z poznańskiego lotniska Ławica będzie można wybrać spośród aż 11 nowych kierunków.

Loty będą odbywały się od 3 lipca do 31 sierpnia. Ze stolicy Wielkopolski dwa razy w tygodniu będzie można polecieć do Rzymu-Fiumicino, Barcelony - El Prat oraz Korfu.

Po jednej relacji tygodniowo ustalono do: Heraklionu, Kavali, Burgas, Dubrownika, Splitu, Palma de Mallorca, Zakynthos i Podgoricy.

Rozkład lotów i sprzedaż biletów dostępna jest na stronie przewoźnika w systemie rezerwacyjnym. Ceny biletów potrafią być atrakcyjne, dzięki czemu możliwe jest zaplanowanie zwiedzania i urlopu dla całej rodziny.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA