Poznań Moto Fest już w najbliższy weekend

Autor: A. Karczewska fot. Hieronim Dymalski
REKLAMA

Targi Motor Show były jednymi z pierwszych, które ucierpiały z powodu pandemii koronawirusa w Polsce. Impreza miała się odbyć w marcu, jednak z uwagi na sytuację epidemiologiczną na świecie została przesunięta na przyszły rok. Fani motoryzacji nie pozostaną jednak na lodzie. Sportowe, klasyczne, wyścigowe - to tylko niektóre z samochodów, które w najbliższy weekend zagoszczą na MTP w ramach Poznań Moto Fest.

Poznań Moto Fest to podobnie jak Letni Targ Ogrodniczy, który odbywał się w dniach 20-21 czerwca, odpowiedź na aktualną sytuację epidemiologiczną. Obecnie nie jest jeszcze możliwa organizacja klasycznych imprez targowych, jednak Grupa MTP wraz z Miastem Poznań w ramach akcji #WracamyDoGry przygotowały cykl wystawienniczo-targowych wydarzeń tematycznych, które przy odpowiednim rygorze sanitarnym będą realizowane w stolicy Wielkopolski.

W najbliższy weekend, czyli 27 i 28 czerwca, na terenie MTP pojawi się ponad 200 wyjątkowych pojazdów. Co wazne, nie będą to jedynie samochody - możliwe będzie podziwianie także motocykli i kamperów.

Przygotowano zarówno coś dla miłośników klasyki, jak i sportowej jazdy. Spodziewanych jest m.in. ponad 50 super-samochodów oraz pojazdów kolekcjonerskich. Nie zabraknie nowości prezentowanych przez poznańskich dealerów oraz samochodów tuningowych.

Zwiedzający będą mogli obejrzeć z bliska wyjątkowe kolekcje i największe światowe marki takie jak Rolls-Royce, Ferrari, McLaren, Lamborghini czy Porsche.

Pojawią się również te nieco lepiej znane z polskich dróg czyli Jeep, Fiat czy Alfa Romeo, a także Opel czy Volvo.

Przygotowano także atrakcje dla miłośników rajdów - swoje samochody zaprezentują dwa zespoły: BasenHurt A&T Racing Team i Kamena Rally Team.

Organizatorzy zapraszają na wydarzenie również rodziny. Jak zapewniają, coś dla siebie znajdą zarówno najmłodsi, jak i starsi fani motoryzacji. To wydarzenie zarówno dla znawców jak i tych, którzy niezbyt pewnie czują się w tematyce motoryzacji, ale z chęcią podziwiają pojazdy.

Przygotowano także strefę tuningu, tor gokartowy oraz najnowsze modele kamperów.

Wydarzenie będzie odbywać się w dniach 27-28 czerwca. Pierwszego dnia ekspozycja będzie dostępna w godzinach 10:00-17:00, natomiast w niedzielę od 10:00 do 16:00.

Sprzedaż biletów na czerwcowe targi motoryzacyjne trwa! Już teraz można zakupić wejściówki na Poznań Moto Fest. Bilety na nadchodzące wydarzenie dostępnesą wyłącznie na platformie ToBilet.pl. Co ważne, to jedyny sposób na zdobycie biletów. W dniu imprezy sprzedaż wejściówek nie będzie prowadzona w kasach na terenie MTP.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA