Multisportowe półkolonie w ramach Akcji Lato z POSiR wracają! Ruszyły zapisy na turnusy w lipcu

Autor: A. Karczewska fot. POSiR
REKLAMA

Rozpoczęły się zapisy na multisportowe półkolonie letnie organizowane przez Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji. Oferta skierowana jest dla dzieci w wieku 7-13 lat. Przygotowano cztery turnusy zajęć w lipcu.

To kolejna odsłona Akcji Lato z POSiR. To cykl półkolonii, podczas których dzieci aktywnie i ciekawie spędzają wolny czas podczas wakacji letnich. Każdy turnus trwa 5 dni, a uczestnicy znajdują się pod opieką wykwalifikowanych instruktorów, trenerów i opiekunów, którzy wprowadzają najmłodszych w świat różnych dyscyplin sportowych.

Co ważne, w programie znajduje się także szereg pozasportowych atrakcji, w tym m.in. wyjścia do zoo czy parku linowego.

Opieka nad dziećmi sprawowana jest w godzinach 7:30-16:30. "Bazą" Akcji Lato jest Hala B POSiR przy ul. Spychalskiego 36. W ramach półkolonii zapewnione jest drugie śniadanie, obiad oraz napoje, a także upominki dla uczestników. 

Przygotoano cztery terminy turnusów w lipcu:

- 06.07 - 10.07.2020

- 13.07 - 17.07.2020

- 20.07 - 24.07.2020

- 27.07 - 31.07.2020

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji zapewniają, że Akcja Lato prowadzona jest przy zachowaniu rygoru sanitarnego i wytycznych GIS w zakresie przeciwdziałania epidemii koronawirusa.

Grupy zostały ograniczone do 12 osób (w przypadku dzieci do 10 roku życia) i do 14 osób (w przypadku dzieci starszych). Rodzice są zobowiązani do zapewnienia dzieciom maseczek ochronnych. Przed wejściem na teren POSiR należy zdezynfekować ręce.

W turnusach nie mogą uczestniczyć dzieci z objawami infekcji ani takie, które mieszkają z osobami będącymi w kwarantannie.

Na zajęcia dzieci może przyprowadzać tylko jedna osoba.

Cała kadra instruktorska zostanie poddana szkoleniu w zakresie bezpieczeństwa sanitarnego. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwać będzie ratownik medyczny.

Rozpoczęły się zapisy na poszczególne turnusy. Rodzic lub opiekun powinien wypełnić kartę kwalifikacyjną, która wraz z innymi dokumentami i szczegółami dostępna jest tutaj. Następnie należy przesłać podpisany skanna adres: k.michalak@posir.poznan.pl. Dokument można również dostarczyć osobiście do siedziby Młodzieżowego Ośrodka Sportowego przy ul. Gdańskiej 1 (Śródka). 

Udział w jednym turnusie półkolonii letnich to koszt 400 złotych dla osób rozliczających podatek dochodowy w Poznaniu. Dla posiadaczy Karty Rodziny Dużej z kodem terytorialnym Poznania POSiR przewidziały promocyjną cenę 300 złotych. Pozostałe osoby zapłacą 550 złotych.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA