Doprowadził do kolizji i uciekł z miejsca zdarzenia. W pościg za nim ruszyli strażnicy miejscy

Autor: Codzienny Poznań AK fot. straż miejska
REKLAMA

Choć zwykle to policja udaje się w pościg za osobami, które uciekają z miejsca kolizji bądź wypadku, to tym razem rola ta przypadła strażnikom miejskim. Zdarzenie miało miejsce dzisiaj w godzinach popołudniowych w rejonie ul. Piłsudskiego.

Do zdarzenia doszło w piątek, 19 czerwca, około godziny 16:45. Patrolujący radiowozem ul. Piłsudskiego strażników Referatu poznań Nowe Miasto został zatrzymany przez mężczyznę, który wyjaśnił, że chwilę wcześniej doszło do kolizji, której sprawca właśnie ucieka.

Jak relacjonował kierowca, zwolnił przed progiem zwalniającym, a ktoś wjechał w tył jego pojazdu, po czym uciekł z miejsca kolizji.

Po upewnieniu się, że nie ma osób poszkodowanych w zdarzeniu, funkcjonariusze udali się we wskazanym przez kierującego kierunku w poszukiwaniu sprawcy. Po chwili, w głębi osiedla zauważyli opisany pojazd, na którym widoczne było pokolizyjne uszkodzenie.

Niestety, zarówno kierowca jak i pasażer uciekli. Na miejsce wezwano policję, która przejęła sprawę i będzie ustalać sprawcę. Strażnicy miejscy zabezpieczyli samochód. Znaleźli w nim dokumenty oraz alkohol.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA