Kolejny etap remontu budynku Poznańskiej Szkoły Chóralnej

Autor: Codzienny Poznań AK fot. google maps
REKLAMA

Niemal 120-letni budynek siedziby Poznańskiej Szkoły Chóralnej im. Jerzego Kurczewskiego wkrótce zostanie wyremontowany. Spółka Poznańskie Inwestycje Miejskie ogłosiła przetarg na wykonawcę robót.

W ramach inwestycji gruntownie zmodernizowana zostanie szkolna kuchnia wraz ze stołówką, a także sanitariaty i korytarz w przyziemiu gmachu. Przebudowana zostanie wentylacja mechaniczna w budynku.

Inwestycja to kontynuacja remontu, który do tej pory samodzielnie prowadziła szkoła. Do tej pory wyremontowano sale lekcyjne na jednej z kondygnacji.

W ramach przystosowania obiektu do potrzeb osób niepełnosprawnych na schodach zamontowana zostanie platforma dla wózka inwalidzkiego.

Dodatkowo, jak informuje spółka Poznańskie Inwestycje Miejskie, powstanie także odcinek podziemnego kanału wentylacyjnego, a na żelbetowej płycie fundamentowej stanie murowany z cegły klinkierowej  element czerpni powietrza. Całość znajdzie się poza obrębem budynku szkoły.

Ogłoszono przetarg, w którym wyłoniony zostanie wykonawca prac. Będzie miał on 210 dni od dnia podpisania umowy na realizację inwestycji.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA