Dzisiejszej nocy czasowo zamykane będą fragmenty poznańskiego odcinka autostrady A2

Autor: Codzienny Poznań AK fot. archiwum redakcji
REKLAMA

Dzisiejszej nocy na poznańskim odcinku autostrady A2 prowadzone będą pomiary nowego systemu oświetlenia, dlatego wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu. Oznacza to czasowe zamykanie poszczególnych fragmentów obwodnicy miasta.

W nocy z 16 na 17 czerwca będą wykonywane pomiary skuteczności nowego systemu oświetlenia obwodnicy na odcinku między węzłami Poznań-Komorniki i Poznań-Krzesiny. Zostało wykonane w ramach budowy trzeciego pasa ruchu na poznańskim odcinku autostrady A2.

Jak informuje Autostrada Wielkopolska, kierowcy muszą przygotować się na następujące utrudnienia:

- od godz. 20:00 wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu na węzłach Poznań Krzesiny i Poznań Luboń. Jezdnia prowadząca od strony Warszawy w kierunku Świecka zostanie zamknięta na wysokości węzła Poznań Krzesiny, a ruch zostanie skierowany ulicami Poznania w kierunku węzła Poznań Komorniki. Wjazd na autostradę w kierunku Świecka na węźle Poznań Luboń będzie niemożliwy.

- od godz. 22:30, na krótko (ok. 5 do 15 minut) między węzłami Poznań Komorniki a Poznań Krzesiny zatrzymywany też będzie ruch na jezdni prowadzącej od strony Świecka w kierunku Warszawy.

Zakończenie pomiarów i przywrócenie stałej organizacji ruchu ma nastąpić o godzinie 4:00.

Kierowcy proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności i zwracanie uwagi na bieżące oznakowanie oraz polecenia służb drogowych i policji.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA