#będziedobrze | ATO Smart Aviation

Autor: Ania Drzazga
REKLAMA

W dzisiejszym odcinku programu #będziedobrze gościem Ani Drzazgi jest Mateusz Działyński, prezes Smart Aviation (smartaviation.eu), pilot liniowy oraz instruktor.

Smart Aviation jest certyfikowaną organizacją szkolenia lotniczego prowadzącą działalność na lotnisku międzynarodowym Poznań-Ławica. Od zeszłego roku szkoła posiada również nowoczesne centrum serwisowe dla samolotów na lotnisku Zielona-Góra Babimost. Założycielem szkoły jest pilot liniowy i instruktor Mateusz Działyński, który na co dzień lata na samolocie Boeing 737. W ciągu 7 lat udało się stworzyć jedną z największych szkół lotniczych w Europie, która posiada w swojej flocie 12 samolotów oraz dwa symulatory lotu.  Dzisiaj Smart Aviation szkoli pilotów z całego świata do wszystkich licencji i uprawnień oferując studentom tzw. program od „zera do bohatera”. Absolwenci Smart Aviation są chętnie zatrudniani przez linie lotnicze na całym świecie.

Zapraszamy na: www.smartaviation.eu oraz do śledzenia mediów społecznościowych: www.fb.com/smartaviation.euwww.instagram.com/smartaviation.eu.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA