Autobusy nie będą zatrzymywały się na przystankach ''Bałtyk'' i ''Rondo Kaponiera'' na torowisku

Autor: Codzienny Poznań AK ZTM fot. ZTM
REKLAMA

Od dzisiejszej nocy tymczasowo autobusy nie będą zatrzymywały się na przystankach autobusowo-tramwajowych „Bałtyk” i „Rondo Kaponiera” (przystanek na ul. Św. Marcin).

Utrudnienia mają związek z pracami gwarancyjnymi w torowisku. Choć zasadnicze prace potrwają jeden dzień, to z uwagi na konieczność stabilizacji krawężników przez cały tydzień nie będzie możliwości wjeżdżania na przystanki dla autobusów. Przez cały czas jednak, tramwaje będą zatrzymywać się bez zmian.

W związku z powyższym, od nocy z poniedziałku na wtorek (15/16 czerwca) do poniedziałku (22 czerwca) do godziny 4:30, autobusy linii nr 148, 159, 163, 169, 177 i 251 nie będą wjeżdżać na torowisko na przystanku Bałtyk. Tymczasowy przystanek zlokalizowany będzie na ul. Bukowskiej (obok hotelu Sheraton, przy „Żabce”).

W tym samym czasie autobusy linii nr 163, 169 w obu kierunkach oraz 238 (z Franowa), 249 (z Dębca) i 252 (z Kaczej) nie będą wjeżdżać na przystanek autobusowo–tramwajowy „Rondo Kaponiera” (na ul. Św. Marcin). Nie będzie utworzony zastępczy przystanek tymczasowy. Dla linii nr 163 i 169 następnymi przystankami będą „Zamek” i „Bałtyk”, a dla linii nocnych „Most Teatralny”.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA