#będziedobrze | CITYZEN_

Autor: Ania Drzazga
REKLAMA

Kończymy tydzień spotkaniem z człowiekiem, który o przygotowaniu fizycznym i mentalnym wie jak nikt inny. Gościem Ani Drzazgi w 16 odcinku serii programów #będziedobrze jest Bogumił Głuszkowski. Trener I klasy pływania, trener piłki ręcznej, instruktor triathlonu, ratownik wodny, Mistrz Polski w triathlonie na wszystkich dystansach, uczestnik Mistrzostw Europy w Yumme  (Niemcy, 1996 r.) i oficjalnych Mistrzostw Świata w triathlonie na Hawajach (2005 r., 2015 r.). Twórca CITYZEN_.

CITYZEN_ to miejsce, do którego przyjść można razem z całą rodziną i każdy znajdzie coś dla siebie. To więcej niż klub sportowy. To połączenie pasji, doświadczenia i chęci budowania społeczności opartej na szacunku do innych i samego siebie.

Nieważne ile kroków zrobisz, ważny jest ten jeden świadomy. Od 2001 roku, za sprawą budowania siebie i nawyku ruchu, systematycznie tworzymy więcej niż_. CITYZEN_ to przede wszystkim ludzie tworzący klimat tego miejsca. To właśnie osoby świadome i otwarte na chęć własnego rozwoju – zarówno fizycznego, jak i mentalnego.
http://www.cityzenklub.pl/

 

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA