Poranny szczyt komunikacyjny - deszcz i korki w mieście

Autor: Codzienny Poznań AK fot. archiwum
REKLAMA

Coraz mocniej korkują się ulice Poznania. Deszcz sprawił, że więcej osób zdecydowało się zrezygnować ze spaceru czy jazdy rowerem, co widać w liczbie pojazdów na drogach. Warunki sprawiają również, że wielu kierowców jeździ o wiele bardziej ostrożnie.

Korek na ul. Starołęckiej w kierunku Ronda Starołęka zaczyna się już na wysokości ul. św. Antoniego. Korkuje się również ul. Kurlandzka w kierunku ul. Żegrze.

Utrudnienia również w rejonie Ronda Rataje - dojazd od strony trasy katowickiej zakorkowany od wysokości sygnalizacji świetlnej w rejonie ul. Jantar. O wiele dłuższa kolejka samochodów widoczna jest na ul. Jana Pawła II, gdzie chcąc dojechać do ronda Rataje, trzeba przygotować się na stanie w korku już od wysokości budynku Poznańskiego Centrum Superkomputerowo-Sieciowego. Zakorkowana także ul. Krzywoustego oraz most Królowej Jadwigi w kierunku centrum miasta.

Coraz gorzej wyglądają okolice ROnda Śródka. Korek na ul. Hlonda zaczyna się już na wysokości ul. Koronkarskiej. Dłuższa jazda czeka także jadących od strony ul. Jana Pawła II. Przeprawa przez Wartę ul. Wyszyńskiego,  a następnie dalej do centrum ul. Estkowskiego także zakorkowana.

W centrum sytuacja nie jest najgorsza, widoczne są jedynie małe zatory na mniejszych uliczkach. Poza tym, ruch nie odbiega od normy.

Z kolei na ul. Głogowskiej korek powstał na wysokości Górczyna. Korkuje się także ul. Grochowska.

Coraz gorzej wygląda sytuacja na ul. Witosa i Niestachowskiej w kierunku centrum miasta - korek już od Al. Solidarności. Korkuje się także ul. Lutycka.

Duży ruch widoczny jest na ul. Pułaskiego oraz Roosevelta w kierunku centrum miasta.

Zakorkowana jest ul. Obornicka w obu kierunkach.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA