Poważny wypadek motocyklisty na tasie Poznań- Oborniki

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto. OSP Cieszyn
13
REKLAMA

Dwie osoby zostały poszkodowane w wypadku, do jakiego doszło przed godziną 9:00 na drodze krajowej nr 11 na wysokości miejscowości Ocieszyn pomiędzy Poznaniem a Obornikami.

Zderzyły się tam motocykl i samochód osobowy. Mamy dwie osoby ranne, które podróżowały motocyklem - mówi. - Na miejscu są wszystkie służby, droga jest w tej chwili zablokowana w dwóch kierunkach - dodaje.
dyżurny wielkopolskich strażaków

AKTUALIZACJA 14:01

Motocyklista w skutek odniesionych ran zmarł w szpitalu. 

Z pierwszych informacji wynika, że kierujący toyotą nagle zjechał na przeciwległy pas ruch. Tam uderzył w prawidłowo jadący motocykl. Siła uderzenia była bardzo duża. Na miejsce wypadku szybko dotarły wozy straży pożarnej z Obornik oraz OSP Ocieszyn i policja. Strażacy zaczęli walkę o życie osób poszkodowanych w wypadku. Zabezpieczyli też miejsce zdarzenia. Dojechały karetki pogotowia ratunkowego oraz wylądował śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego.

Ciężko ranni zostali motocyklista oraz pasażerka motoru. Mężczyzna po przewiezieniu do szpitala od raz trafił na stół operacyjny. – Niestety 36-latek mimo wysiłków lekarzy zmarł w szpitalu – mówi st. sierż. Izabela Leśnik, rzeczniczka policji w Obornikach. Do szpitala w stanie krytycznym traiła również pasażerka motoru. Młoda kobieta w wypadku straciła nogę. Podczas zderzenia kończyna została oderwana na wysokości uda. Lekarze walczą o życie ciężko rannej kobiety. Policja ustala przyczynę oraz okoliczności tragedii. Toyotę prowadzi 65-latek.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA