Palmiarnia Poznańska ponownie otwarta!

Autor: A. Karczewska fot. Palmiarnia Poznańska
REKLAMA

Palmiarnia Poznańska od dziś znów będzie przyjmować zwiedzających. Na ten dzień czekało wielu miłośników przyrody. Wprowadzono jednak dodatkowe zasady bezpieczeństwa, które są podobne do tych wprowadzanych w innych miejscach w związku z epidemią koronawirusa.

Palmiarnia została zamknięta podobnie jak inne jednostki i instytucje w związku z zagrożeniem epidemiologicznym. Wraz ze znoszeniem kolejnych obostrzeń możliwe jest jej ponowne otwarcie. To dobra wiadomość dla wszystkich miłośników natury, którym brakowało kontaktu z wyjątkową roślinnością.

Zwiedzający powrócą do Palmiarni już dziś. Będzie czynna siedem dni w tygodniu, czyli więcej o jeden dzień niż przed epidemią, ponieważ do tej pory w poniedziałku była zamknięta. Co ważne, udostępnione będą wszystkie pawilony. Goście zapraszani są w godzinach 10:00-18:00, a kasa będzie czynna do 17:00.

Wprowadzono zasady bezpieczeństwa na terenie obiektu. Zwiedzający muszą mieć założone maseczki lub przyłbice. W pomieszczeniach zamontowało także pojemniki do dezynfekcji rąk, a obiekt jest regularnie odkażany zgodnie z wydanymi wytycznymi.

Dziś na terenie Palmiarni będzie mogło przebywać jednocześnie 45 osób, jednak od jutra limit zostanie zwiększony do 150.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA